top of page

Google Reklamlarında Hediye 5500₺ Reklam Kredisi

Google Reklamları ile
Aramalarda En Üstte Olun. Dijitalde'ki Müşterileri Kaçırmayın.

KAMPANYA!!! Google Reklam hizmeti alan müşterilerimize 5500₺ Reklam Kredisi ve web site hizmetinde 2000₺ indirim sağlıyoruz.

Google Ads Reklamları ile Google Aramalarda En Üst Sırada Olun Ve Binlerce Müşteriyi Dijitalde Yakalayın. 5500₺ Hediye Reklam Kredisi için Bize Ulaşın.

Müşteri Reklam Hikayelerimiz

Google reklam hizmeti istatistikleri ile ilgili bir görüntü.

Müşterimize 1 Ayda 1500₺ Maliyet İle 151 Potansiyel Müşteri Kazandırdık. Potansiyel Müşteri Başına Maliyet ise Sadece 9,93₺ 

Google reklam hizmeti istatistikleri ile ilgili bir görüntü.

Başka Bir Müşterimize 1 Ayda 506₺ Maliyet İle 65 Potansiyel Müşteri Kazandırdık. Potansiyel Müşteri Başına Maliyet ise Sadece 7,79₺

Google reklam hizmeti istatistikleri ile ilgili bir görüntü.

Başka Bir Müşterimize 1 Ayda 476₺ Maliyet İle 190 Potansiyel Müşteri Kazandırdık. Potansiyel Müşteri Başına Maliyet ise Sadece 2,51₺

Sizde diğer müşterilerimiz gibi uygun fiyatlara maksimum müşteri kazanmak isterseniz bize ulaşın.

Google Ads Reklam Ajansı Olarak Reklamlarınızı En Üste Taşıyoruz.

Google reklam hizmeti ile ilgili bir görüntü.

Google'de Reklamlarınız Olmadığı İçin Müşterilerin %90'lık Kısmını Kaçırdığınızı Biliyor Muydunuz?

Dijital'deki müşterileri sizlere nasıl mı kazandırıyoruz?

  • Her gün milyonlarca potansiyel müşteri istedikleri hizmeti Google'de aratıyor. İşte biz sizleri Google'de en üst sıraya yerleştiriyoruz.

  • Youtube'de video izleyen, yada telefonunda oyun oyanayan potansiyel müşterilerin karşılarına video reklamlarınızı çıkartıyoruz.

  • İnternet sitelerinde gezinen potansiyel müşterilerin karşılarına resimli reklamlarınızı çıkartıyoruz.

  • Google'de alacakları ürünleri araştıran insanların karşılarına sizin ürünlerinizi çıkartıyoruz.

  • Mobil uygulamanız var ve kullanıcınız mı yok? Dert etmeyin biz mobil uygulamalarınıza'da kullanıcı buluyoruz.

Reklam Hedefleri

Potansiyel Müşteriler:

Firmanızın ihtiyacı olan potansiyel müşterileri Google Ads Reklamlarımız ile bulabilirsiniz. Hizmet türünüz farketmez. Google Reklamları ile her türlü müşteriyi sizler için bulabiliriz.

Ürün Satışı:

Çok kaliteli ürünleriniz var ancak müşteri mi bulamıyorsunuz? Alışveriş reklamlarımız ile müşterileri sizlere kazandıralım. İster internetten satın istersenizde mağazanızdan.

Bilinirlik:

Firmanızı yeni açtınız ve henüz kimse tarafından bilinmiyor mu? Dert etmeyin firmanızı çok az maliyetle milyonlarla insana duyuruyoruz.

Uygulama Tanıtımı:

Kişisel, Kurumsal ya da Oyun Amaçlı mobil uygulamanız mı var. Google Reklamlarımız ile sizlere milyonlarca kullanıcı kazandırıyoruz.

Google Ads (Adwords) Reklam Hizmetimiz Hakkında

   Google Reklamları Hizmetimizde FN Diital olarak markanızın ya da firmanızın ihtiyacı olan satış, bilinirlik, potansiyel müşteri gibi ihtiyaçlarını anlıyor ve o ihtiyaçlara en uygun reklam seçeneklerini belirliyoruz. 

   Reklam kurulumunu diğer reklam ajanslarının aksine tamamen size ait olan reklam hesaplarında yapıyoruz. Bunun avantajı hem reklam istatistiklerini istediğiniz zaman görebiliyorsunuz hem de reklam bakiyenizi bize değil direk olarak Google'ye ödemiş oluyorsunuz. Bizim bu prensipimiz sayesinde daha güvenilir bir müşteri - ajans ilişkisi kurulmuş oluyor.

   Google Reklamları için zorunlu ihtiyaç olan web sitesi hizmetini çok uygun fiyatlarla sağlıyoruz. Ayrıca bizden web sitesi hizmeti alan müşterilere özel olarak ilk 3-4 ay boyunca herhangi bir reklam kurulum ücreti ya da komisyon almıyoruz.

   Bizim yaptığımız web sitesi ile reklam verilmesinin bazı önemli avantajları da var. Özetleyecek olursak; web sitesini kurarken altyapıyı tamamen reklam uyumlu hale getiriyoruz. Bunu web sitesine kurarken ekldeğimiz reklam kodları sağlıyor. Reklam uyumlu sitenin reklamda ki avantajı ne mi oluyor?

   Hemen size anlatalım; 

  • Google reklamlarında standart olan reklam türü Tıklama Odaklı Reklam'dır. Bu reklam türünde Google müşterilerin sadece reklama tıklamasına önem verir. Bunun sonucunda ise reklamınızda binlerce tıklama olmasına reğmen çok çok az sayıda müşteri sizinle iletişim kurar.

  • Ancak reklam uyumlu bir web siteniz olursa, Google reklamına tıklayan kişilerin Web Sitenizden sizinle iletişim kurup kurmadığını bilir ve standart olaran reklam türünün aksine tıklamaya önem vermez. Önem verdiği nokta şudur; Müşterinin reklama tıklaması önemli değil, önemli olan müşterinin işletme ile iletişim haline geçmesi. 

  

   İşte bu sayede artık daha az harcama ile daha fazla müşteriye sahip olmaya başlarsınız.

Dijital Hizmetlerimiz

Google reklam hizmeti logosu.

Google Reklamları

Youtube reklam hizmeti logosu.

Youtube Reklamları

İnstagram reklam hizmeti logosu.

Sosyal Medya Reklamları

Web site tasarım hizmeti logosu.

Web Site Oluşturma Hizmeti

Bize Ulaşın

  • Instagram
  • Facebook

FN Dijital Pazarlama Ve Dijital Reklam Ajansı

bottom of page